DYER AUTOMATIKE DHE PAISJE INDUSTRIALE

Shitet nga: GLOBBUS 14 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
GLOBBUS - qe nga viti 2000 , lider ne Kosove per produktet si me poshte:

DYER AUTOMATIKE/ME SENZOR/
DYER PER SPITALE DHE SALLA TE OPERACIONIT
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA
DYER INDUSTRIALE
MOTOR PER DYER TE HYRJES DHE OBORRIT
RAMPA PER PARKING
RAMPA HIDRAULIKE
PER NGARKIM - SHKARKIM TE MALLRAVE

PERFAQUES PER KOSOVE I KOMPANIVE BOTERORE SI :
- NORMSTAHL ENTREMATIC GERMANY
-NICEHOMEAUTOMATION ITALY
-TECSEDO ZVICER
-FLEXIFORCE HOLAND
-KTH
-DITEC ITALY

PERVOJ 14-VITE
MONTIM PROFESIONAL
STAF I TRAJNUAR DHE ME PERVOJ

GARANCION PER TE GJITHA PRODUKTET NGA 2 DERI 10 VITE

-SALLONET E SHITJES ;
- PRISHTINE, KODRA E TRIMAVE 044-888 475
-PRIZREN,LAGJA ARBANA 044 255 079
-GJILAN,RRUGA E FERIZAJIT 044 147 284

SE SHPEJTI EDHE NE QYTETET TJERA NE KOSOVE!

VIZITONI ; www.globbus-ks.com , www.normstshl.de , www.globbus.webs.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim