Dy Lokale te nën Kalimi në Dardani.

Shitet nga: Egzona 26 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet kane nga 100m2 dhe posedojn nga një garazhe.
Njeri lokal ka çmimin: 230.000 Euro kurse tjetri
Lokal ka çmimin: 215.000 Euro
Lokalet janë të leshuara me qera me nga 1000 Euro në Muaj.
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim