Dy lokale ne MATIN 1 ne rrugen M. FEJZA

Shitet nga: arlind 27 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes dy lokale ne MATIN 1 ne rrugen M. FEJZA..lokalet kan qasje direkt ne rrugen MUHARREM FEJZA...lokalet jane perball chelse pointit ne anen e djath ne rrugen per MATIQAN..lokalet kane sioperfaqe
--126m2
--67m2 qmimi i volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim