Dyqan te Qafa me 40m2

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqan me 40m2 ne perdhese ne ruge kryesore dhe 40 m2 bodrum
Punon si butik me qera 700 euro per muaj

Çmimi 320000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim