Dyqani eshte 115m katror ne Prishtine Rruga Agim..

Shitet nga: Ibra Selimi 09 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera dokumtacioni krejt ne rregull 115m katror ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim