Dyqani

Shitet nga: Viron Mahjmutaj 20 Pri 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan kati i 2,anes rruges kryesore ne unaze Rr.Bardhyl,perball Iranianit (qendres shendetesore nr.2)
vetrat xhami ne forem L,reklamim i padiskutueshem,e pershtatshme per:klinik dentare,laborator,atelie,estetik,etj
sip.72m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim