Extra pizza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Extra pizza 30 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznesi n qender te prishtines lokali ka 75 m edhe taras 50 m osht shum mir i rregullum edhe i pershtatshum per resurant osht i paisur me te gjitha paisjet nr 049663888 045531687 045663905
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim