Ipen 2 lokale me qera perball AAK-s,Prishtine.

Shitet nga: xxxxxx 09 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen 2 lokale me qera njera 30 dhe tjetra50 metra katror.
Cmimi 750 per nje lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim