Ipen lokalet me qera

Shitet nga: NASUF 04 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gustav Major
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen lokalet me qera te cilet gjenden te kolegji fam.Njeri gjendet ne katin perdhes ndersa tjetri ne katin e pare.Lokalet mund te perdoren per cfardo vep....dhe jane ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim