Ipen me qera Lokalet ne Prishtine Rr. UQK- afer ..

Shitet nga: AKS AGENCY 22 Tet 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet kane siperfaqe 30 m2 dhe lokali me siperfaqe 20
Lokalet posedojne edhe nyjen sanitare dhe jane ne gjendje shume te bukur.
Lolalet ipen te ndara dhe veq e veq.
Qmimi per lokalin me siperfaqe 30m2 eshte 230 euro
Qmimi per lokalin me siperfaqe 20 m2 eshte 180 euro.
Lokalet posedojne nxemjen qendrore e cila hyn ne qmim te qirase ndersa uji dhe rryma paguhet nga shfrytzuesi. lokalet jane te pershtatshme per ndonji ordinac stomatologjike apo ndonjë zyre e ndonjë perfaqsie.

NSH. "AKS AGENCY"
Tel. mob. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim