Ipen me qira Objektet Afariste ne F.Kosovo

Shitet nga: AKS AGENCY 21 Sht 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen me qera shumë Objekte Afariste si në: Fushë Kosovë, Obiliq dhe Prishtinë.

Objekti në Fushë Kosovë në kthesën për Universitetin AAB pranë rrugës kryesore është shumë i përshtatshëm dhe plotësonë kriteret për të gjitha llojet e veprimtarive biznesore sikurse për :
- Banka
- Spitale,
- Ordinanaca mjeksore,
- Qendra të trajnimeve,
- Kolegje të ndryshme arsiomore,
- Qendra tregtare, dhe shumë e shumë veprimtari biznesore.
Hapsira e këtyre lokaleve është një etazh me sipërfaqe 3 x 400 m2 .
Ne objektin te INTEREXI në rrugën kryesore me mundësi të vendosjes edhe të një billbordi për reklamë.
5 foto të këtij objekti i keni në linku e paraqitur.Objekti perball kompleksit Semitronix

Objekti ka edhe hapsiren banesore e cila do të shërbente për punëtoret administrativ për banim dhe zyre.
Në dispozicion janë më shumë se dhjetë banesa moderne të mobiluara dhe të kompletuara me rrjet telekomunikimi: Internet dhe Kabllovik.
__________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
Në Prishtinë kemi një hapsirë banesore prapa Konvikteve të studenteve afër qendrës tregtare.
Banesa ndodhet në katin përdhesë afër rrugës ___________________________________________________________________

Hapsirë tjetër e përshtatshme për biznese Depo dhe Qender Tregtare ndodhet ne Millosheve.
Siperfaqja e objektit modern është 1044 m2 me aneks administrativ per zyre prej 150m2.
dhe me një hapsirë te oborrit me kubza dhe te ndriquar ne siperfaqe prej 1500 m2.
NA KONTAKTONI NE JU BEJME ZGJIDHJEN E DUHUR

Agjencioni për Patundshmeri
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim