Ipen me qira lokalet ose objekti komplet

Shitet nga: shaqir 31 Jan 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1,4 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen me qira lokalet 800 m2 bruto,podrumi 250 m2
si dhe katet 1200 m2.
mund te ipen edhe ndarazi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim