Ipen me qira lokalet ose objekti ne total

Shitet nga: shaqir 24 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen me qira lokalet 705 m2 neto 1.40 euro per meter katror ,podrumi 245 m2
si dhe katet 1200 m2.
mund te ipen edhe ndarazi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim