Ipet LOKALI me Qera AKTASH

Shitet nga: V Januzaj 16 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i ndertuar me standarde te larta, ka shume ndriqim dhe pozicion ideal per Reklam. Shifet nga dy rruge, hyrja nga rruga shume e frekuentuar Rruga Gazmend Zajmi (ish Rr. Dubrovniku).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim