Ipet dyqani me qira ne Prishtine

Shitet nga: Erion 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjindet ne Bregun e diellit te xhambazt afer bankes Rajfajzen.10 m.Mundet te behet Sallon ondulimi,frizer per meshkuj,parfumeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim