Ipet lokali me qira afer Tregut te Ri te Gjelbe..

Shitet nga: bashkim 02 Qer 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira qe gjendet afer Tregut te ri te Gjelbert , ne Koder te Diellit , 18m2 , ka parking , mundesija per tel fix. E pershtatshme per servis te amvisrise, zyre, frizer, robaqepes etj. Lokali Ka allarm te vehtin. Cmimi 150 euro. Ngrohja dhe uji jane te kalkuluar ne cmimi . 044 154-021 dhe 038 243 044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim