Ipet lokali me qera 140m2

Shitet nga: Ahmet 03 Pri 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qera 140m2.
Lokali gjindet ne Veternik afer Pallatit te Drejtesis.
I pershtatshem per cdo veprimtari.. Te interesuarit ne te lajmrohen ne numrin e telefonit 044/ 123 - 707
Çmimi sipas marreveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim