Ipet lokali me qera perball ambasades hungareze

Shitet nga: Rifat 22 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne lagjen Arberia perball Ambasades Hungareze,i pershtatshem per agjension.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim