Ipet lokali me qera te kolegji fama

Shitet nga: Nasuf 19 Pri 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen dy lokale me qera . Njera eshte ne katin perdhese ndesa tjetra eshte ne katin e pare.
Te dyjat lokalet mund te perdoren per cfado vep.....
Lokalet kan nga nji sip 300m2 dhe mund te lidhen njera me tjetren si dhe jane ne gjendje shum te mire sa qe puna mund te lillon pa investime.
Mund te kontaktoni me lumin ne tel 0452705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim