Ipet lokali me qera

Shitet nga: Nasuf 11 Pri 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Bregu i diellit te qendra tregtare
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera i cili gjendet te qendra tregtare te bregut te diellit. Lokali eshte plotsisht i renovuar dhe mund te perdoret per cfardo vep.Lokali eshte ne nji pozit shum te mir, dhe ka hapsir perpara bukur shum.
Per clinet te mir dhe te ndershem si dhe per nji kohe me te gjat mund te bjme pak zbritje ne qmim.
lokali mund te shifet kurdoher thirr lumin ne 045272705
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim