Ipet lokali me qira afer furres QERIMI 2

Shitet nga: vali 17 Jan 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira afer furres qerimi 2 lokali osht ne katin e dyt 130 metra katror e pershtatshe per call center ose diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim