Ipet lokali me qira ne Prishtin 52m2

Shitet nga: Gana 01 Pri 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira në lagjën Dardani në Prishtinë me 32+20m2 , rruga që qon nga semafori tek PTK për Termokos (afer supermarketit Albi ).Vendi eshte shumë i përshtatshëm për tegjitha veprimtarit Para lokalit ka edhe 40m2 hapsirë për perdorim Lokali është i meremetuar tersisht dhe i gatshem për punë , pa inventar . Ne afërsi te lokali është edhe parkingu.

Çmimi sipas marrveshjesë.

tel. 045 440729 dhe 044169954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim