Ipet lokali me qira 30 m2

Shitet nga: hektor 17 Dhj 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira 30 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim