Ipet lokali me qira 34m2 te lokal e Lesnes afer ..

Shitet nga: Agime Haxhijakupi 03 Gsh 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira 34m2 te lokalet e Lesnes afer Fakultetit Filologjik ne Prishtine.Ësshte lokal i perpunuar si Sallon kozmetike,po ashtu i mbush kerkesat edhe si ordinance apo ndonje zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim