Ipet me Qera "FidanishtjaBajra" Lebane-Prishtine

Shitet nga: bajra 15 Maj 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika


Fidanishtja gjendet ne kilometrin e 5 te magjistrales Prishtine-Besiane 500 metra prej Autostrades ne Fshatin Lebane dhe ka placin prej 14 ari , plus lokalin, sistemin e ujit ,kanalizimin, rrymen etj.

eshte i pershtatshem edhe per Biznese tiera

Per me shume mund te kontaktoni ne tel:044/685-457Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim