Ipet me qera lokali 350m2

Shitet nga: Nasuf 12 Pri 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen dy lokale me qera me nji sip 350m2 secila. Lokalet gjenden te koleghi fama.
Rissi qmimi eshte shum ivolitshm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim