Ipet me qera

Shitet nga: Shaip 02 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Adresa: Rruga Tirana
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera mbrapa lagjes lakrisht afer shkolles shtefan gjeqolli perball kompleksit te ri "kompleksi lakrisht".Lokali ka siperfaqe 70 m2 nuk ka nevoj per asnje investim.Qeraja mujore 300 euro . Na kontaktoni ne 049 559 063 dhe 045 559 063 ,049 833 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim