Ipet me qira lokali 55m2 kati Përdhes Aktash

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali afarist me qira në lagjen Aktash, afër Davidofit, me siperfaqe 55m2, kati perdhesë. Lokali gjendet buzë rruges.. Lokali është mjaft i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si për: depo, magazina, zyre, ordinanc etj.Qmimi: 500€.044443349
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim