Ipet me qira lokali 60m2 kati Përdhes Ulpian te ..

Shitet nga: Kosova Immobilien 04 Gsh 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali afarist me qira në lagjen Ulpian, (te qerdhja Fatosaj, mbrapa Hotel Bacit), me siperfaqe 60m2, kati perdhesë. Lokali gjendet buzë rruges. Lokali është mjaft i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si për: depo, magazina, zyre, ordinanc etj.Qmimi: 350€.044443349
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim