Jap dy lokale me qera

Shitet nga: Avni 17 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap dy lokale me qera ne rrugen arbri (ish dragodani) ne rrugen kryeore afer ministris se shendetesis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim