Jap lokalet me qera afer pallatit te drejtesis

Shitet nga: Milaim 17 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalet me qera Afer pallatit te drejtesis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim