Jap lokalin me qera 36m2 ne Prishtine te shkolla..

Shitet nga: ardi 14 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera 36m2 ne Prishtine te shkolla Sami Frashri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim