Jap lokalin me qera ne dardani KURRIZ prishtine

Shitet nga: Patris 18 Shk 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera ne prishtin ne hyrje per ne kurriz KRoi i bardh ka 60 m katror i renovuar komplet ka hyrje te veqant per furnizim me mall- esht vend shum ne levizje ne te dy anet e lokalit ka butike dhe ky esht butik qysh nga viti 2001 lokali esht i lir prej dates 1 mars 2015 per me shum info kontakto 044-175-185 ose 044-257-058. Qmimi sipas marrveshjes pranoj edhe oferta afatgjate 1 deri 5 vite flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim