Jap lokalin me qira

Shitet nga: merita 15 Jan 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira afer qafes, konkretisht te klubi i boksit.Lokali ka 35 metra katror, po ashtu ka edhe nje dhome ngjitur me te e qe mund te shfrytzohet si pjese e lokalit.Dhoma ka rreth 20 metra, po ashtu edhe banjo. Lokali eshte i renovuar dhe i gatshem.I pershtatshem per ordinance, zyre dhe biznese tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim