Jap lokalin me qira 120 m ka qe i licencuar per ..

Shitet nga: Mexhit 09 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qira Lokalin gjendet në T.Bashqe 120 m ka qenë i licencuar për depo barnash qmimi 250 euro shih fotot tel per kontakt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim