Jap me qera lokalin 171 m2

Shitet nga: Edon 17 Gsh 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 171 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap me qera lokalin 171m2 ne lagjen Arberia tek banesat e tregtis afer komunes se re qmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim