Jepet lokali afarist me qira

Shitet nga: urime 05 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Adresa: Kroi i bardhe
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne kompleksin "kroi i bardhe". ka pamje nga venkalimi qe lidh kurrizen me posten, ne kat te dyte. Shifet nga te gjitha anet. Lokali i renovuar i pershtatshem per cdo aktivitet bisnizi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim