Jepet lokali me qira afer Tregut te Ri te Gjelbert

Shitet nga: bashkim 02 Qer 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira qe gjendet ne Bregun e Diellit afer Tregut te Ri te Gjelbert. Madhesija 18 m2. Lokali eshte i pershtateshem per zyre, frizer, robaqepes,pastrim kimik, internet kafe etj.etj Qiraja mujore fix 150 euro tel 044 154 021 - 038 243 044.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim