Jepet me qera Lokali afarist ne Pejton -Afer IPKO-

Shitet nga: Dr.Dini 23 Tet 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera Lokali afarist ne Pejton -Afer IPKO, I pershtatshem per cdo lloj veprimtarie. lokali ka hapsire 75 meter katrore. Per me shume detaje, ju lutem te kontaktoni ne numrin 044579589
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim