Jepet me qira ose shitet

Shitet nga: Zahir 05 Gsh 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet afer Properpizza te bregu i diellit

mundesim ndrimi me ndonje Banes apo Lokal ne Gjilan

Per me shum informata
Tel. 0041 79 449 57 05
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim