Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

Shitet nga: Realcon 20 Mar 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:

Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim