Kerkoj Lokale-Zyre-Depo me Qira ne Prishtin

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 28 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj Lokale-Depo-Zyre me Qira ne Prishtine

Lokacionet:

- Dardani
- Qender
- Sallovenia Sportit
- Qafa
- 4 Llullat
- Parku i Qytetit
- Tophane
- Mat
- Lagjen e Spitalit
- Ulpian
- Emshir
- Kalabri
- Bregun e Diellit
- Rruga B

Ju mund ta dergoni oferten tuaj ne

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim