Kerkoj lokal me qira

Shitet nga: ardita 07 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj lokal me qira ne rruget uck, luan haradinaj, agim ramadani, mbi pllaton e kurrizit.
Lokali te jete ne rruget kryesore dhe te kete se paku 130 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim