LËSHOHET ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ.

Shitet nga: DINI 16 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDER TË QYTETIT PËRBALLË MINISTRIS SË PUNEVE TË BRENDSHME LOKALI SHËRBEN PËR AFARIZEM, AVOKATUR ETJ , LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim