Lëshoj Lokalet Me Qera Ruga B Prishtinë

Shitet nga: Lokale 11 Mar 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalet me qera 600,dhe 700 m2,në Bregun e Diellit Prishtinë pran rugës B të përshtatshme per shum veprimtari biznesi lokalet jan të punuara me glled,kan ngrohje qëndrore 8 Banjo wc,jan të shtruara me keramik italiane,ryma me ndriqim Led, gjithashtu ndriqim 100 % nga dritaret,kan rug në të dy anët kan parking të mjaftushëm gjithashtu kan qasje në shum dyer kan të instaluara kamera sigurije,posedojnë sector depo,gjithashtu posedojn terac të shtruara në keramik italiane ideale për terac restoranti etj...Pres Oferta Serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim