Lëshoj lokalin me qera te Tregu i Gjelbert

Shitet nga: Agim 22 Pri 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Në hyrje të Tregut të Gjelbërt në Prishtinë lëshoj lokalin me qera - 60m2. Vendi ku ndodhet lokali është i frekuentueshëm gjatë gjithë ditëve të javës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim