Lëshojmë lokalin me qera te fakulteti Iliria

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshojmë lokalin me qera me 74M2 lokali është dykatësh
gjindet te fakulteti Iliria

çmimi:1000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim