L4 Shitet lokali te Rruga B, Furra Blini

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afër Rrugës B, te Furra Blini.
Lokali ka 33.5 m2 dhe marrëveshja bëhet tek noteri!

Qmimi:1300 EURO për m2
L4


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim