LESHOHET ME QERA LOKALI LUXOZ NE QENDER TE GRANDI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Miftar 31 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LESHOJ ME QERA LOKALIN I CILI GJINDET NE QENDER NE RRUGEN GALIBARDI, KA 70m2, DHE ESHTE I PERSHTATSHEM PER QDO BIZNES.
PER INFO : 044/799-348 049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim