LESHOJ LOKAL ME QERA

Shitet nga: Agim 27 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qera ne Prishtine perball qendres shendetsore Nr:4.Lokali ka 65m2, modern ka kamera te siguris dhe dy WC. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie si CALL CENTER e sidomos per veprimtari mjeksore sepse ka ne afersi prej 30 metra qendren mjeksore dhe 3 barnatore private dhe 1 laborator. Te interesuarit ju lutemi na kontaktoni ne 044 317 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim